Lidhje

Media Arkivi

Marreveshjet per telekom, energji


shefja e politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Catherine Ashton vlerëson shumë të rëndësishme marrëveshjet e arritura mes Kosoves dhe Serbise.

XS
SM
MD
LG