Lidhje

Ditari

Viti i ri në Veri të Shqipërisë


Në rrethet veriore të Shqipërisë, banorët po e presin Vitin e Ri në kushtet e një moti të rënduar. Por vështirësive të motit u shtohen edhe problemet sociale dhe varfëria.

XS
SM
MD
LG