Lidhje

Media Arkivi

Përgatitje për festimin e Pashkëve


Në Shqipëri, si në shumë vende të botës, sonte në mesnatë, besimtarët katolikë do të presin me lutje dhe këngë ngjalljen e Krishtit.

XS
SM
MD
LG