Lidhje

Ditari

Shqipëria dhe terrorizmi, sipas studiuesve


Instituti Shqiptar për Marrëdhënie Ndërkombëtare organizoi sot konferencën mbi radikalizmin dhe ekstremizmin fetar si një kërcënim për sigurinë.

XS
SM
MD
LG