Lidhje

Gjakmarrja dhe sfidat e shtetit ligjor


Në Shkodër u mbajt takimi "Gjakmarrja dhe sfidat e shtetit ligjor". Takimi u mbajt me nismën e Prokurorit të Përgjithshëm dhe synon frenimin e gjakmarrjes që duket se është përhapur edhe në zona të tjera të vendit.

Gabim i serverit

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG