Lidhje

Përgatitjet e fundit për zgjedhjet e së dielës në Kosovë


Në Kosovë sot është heshtje zgjedhore para raundit të dytë të votimeve të nesërme për pushtetin komunal. Autoritetet thanë se po bëhen përgatitjet e fundit për këtë proces, ndërsa përpjekjet janë përqendruar në sigurimin e zgjedhjeve të drejta dhe të lira dhe shmangien e çdo përpjekjeje për keqpërdorimin e votës. Nesër votohet në 25 komuna të vendit, përfshirë edhe veriun e Mitrovicës të banuar me shumicë serbe.

Gabim i serverit

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

XS
SM
MD
LG