Lidhje

Media Arkivi

Kosovë: Partitë opozitare organizojnë një peticion


Partitë e opozitës në Kosovë organizojnë nënshkrimin nga 200 mijë qytetarë të një peticioni kundër marrëveshjeve me Serbinë dhe Malin e Zi.

XS
SM
MD
LG