Lidhje

Media Arkivi

Prokuroria dhe çështja Frroku


Hetuesit janë të bindur se ai vrau kryekomisarin Dritan Lamaj. Gjyqi për Mark Frrokun mund të bëhet në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG