Lidhje

Në Shkup organizohen manifestime për nder të sulmeve të 11 shtatorit

  • Isak Ramadani

Në Shkup organizohen manifestime për nder të sulmeve të 11 shtatorit

Në Shkup organizohen manifestime për nder të sulmeve të 11 shtatorit

Njëmbëdhjetë shtatori po përkujtohet edhe në Shkup; Ambasada amerikane atje ka organizuar manifestime të ndryshme. Ndërkohë, presidenti maqedonas në një letër dërguar presidentit Barrack Obama shkruan se sulmet e 11 shtatorit tronditën zemrat dhe mendjet e të gjithë demokratëve liridashës në botë.

XS
SM
MD
LG