Lidhje

Tirana festoi sot 101 vjetorin e pavarësisë


Një seri veprimtarish festive u zhvilluan në Vlorë, ndërsa në kryeqytet mijëra studentë e banorë të tjerë vizituan Muzeun Historik dhe vendosën lule në Memorialet e dëshmorëve

Gabim i serverit

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG