Lidhje

Media Arkivi

Fjalimi i Presidentit Obama mbi gjendjen e vendit


Sonte është fjalimi i tij i fundit mbi gjendjen e vendit dhe presidenti Obama thotë se kërkon të parashtrojë vizionin e tij optimist për Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG