Lidhje

Media Arkivi

Dy parqe të reja natyrore


Në Veri të Shqipërisë, gjatë këtij viti u krijuan dy parqe natyrore rajonalë: ai i Shkrelit në Malësi të Madhe dhe i Nikaj-Mërturit në rrethin e Tropojës.

XS
SM
MD
LG