Lidhje

Qeveria e re në Maqedoni


Ministrat e rinj në qeverinë e Maqedonisë kanë marrë detyrën dhe thonë se do të vazhdojnë me reformat e nevojshme që do ta çonin vendin drejt integrimeve euro-atlantike. Ndërkohë, analistët mendojnë se shumë sfida e presin qeverinë e kryeministrit Nikolla Gruevski në mandatin që sapo e filloi. Maqedonia ka ngecur në proceset integruese për shkak të problemit me emrin e vendit.

Gabim i serverit

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

XS
SM
MD
LG