E enjte, 08 tetor, 2015

Ditari

Në pritje të lojës Shqipëri-Serbii
X
08.10.2015
[Pin It] Ilirian Agolli 08.10.2015 Ekipet përfaqsuese të futbollit të Shqipërisë dhe Serbisë pritet të zhvillojnë sot në mbrëmje takimin e tyre të dytë në grup, të vlefshëm për eleminatoret e Kampionatit Europian.

Në pritje të lojës Shqipëri-Serbi

Publikuar 08.10.2015

[Pin It] Ilirian Agolli 08.10.2015 Ekipet përfaqsuese të futbollit të Shqipërisë dhe Serbisë pritet të zhvillojnë sot në mbrëmje takimin e tyre të dytë në grup, të vlefshëm për eleminatoret e Kampionatit Europian.

Video Ditari

08.10.2015

Video Ditari

07.10.2015

Video Ditari

06.10.2015

Video Ditari

05.10.2015

Video Ditari

04.10.2015

Video Ditari

03.10.2015

Video Ditari

02.10.2015

Video Ditari

01.10.2015

Video Ditari

30.09.2015

Ditari

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju mund të gjeni gjithashtu të rejat e fundit nga mjekësia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. Ditarin ju mund ta ndiqni njëkohësisht edhe në valët e radios.

Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ju mund të gjeni gjithashtu të rejat e fundit nga mjekësia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. Ditarin ju mund ta ndiqni njëkohësisht edhe në valët e radios.

Valët dhe frekuencat
 
Programi Televiziv Ditari nga ora 18:00 deri në 18:30 mund të ndiqet përmes satelitit Hotbird 8, drejtimi 13 gradë në lindje, transponderi 76, polarizimi vertikal, numri i identifikimit të rrjetit 1 ose 4, frekuenca 12.226 GHz, Symbol Rate 27.5 MS/S (megasymbol per sekonde), FEC 3/4, kanali 240.

Partnerët:

NË SHQIPËRI
 
RTSH (Tiranë), News 24, (Tiranë), TV Onufri (Berat), TV Mati (Burrel), AVN (Fier), 
TV Gjirokastër (Gjirokastër), TV Kukës (Kukës), TV Lezha (Lezhë), TV Dibra (Peshkopi), 
TV Sot 7 (Pogradec), TV Puka (Pukë), TV Mirdita (Rrëshen), TV Trio Cable (Vlorë), TV 6+1 (Vlorë), TV Amantia (Vlorë), TV B. Curri (Tropojë), TV Korça (Korçë), RTV ABC (Korçë)
 
NË KOSOVË
 
RTV 21 (Prishtinë), TV Mitrovica (Mitrovicë), TV A1 (Prizren), RTV Prizreni (Prizren), 
RTV Dukagjini (Pejë), TV Vali (Gjilan), TVMEN (Gjilan) TV Liria (Ferizaj), TV Tema (Ferizaj)
 
NË MAQEDONI
 
TV Gura (Kërçovë), TV Era (Shkup), TV Art Kanal (Strugë), TV Kaltrina (Strugë), TV Art (Tetova), TV Çegrani (Çegran), TV Hana (Kumanovë), TV Festa (Kumanovë), TV Koha (Tetovë), TV Uskana (Kërçovë), TV 2 (Gostivar)
 
NË MAL TË ZI
 
TV Teuta (Ulqin), TV Boin (Ulqin)
 
NË SERBI
 
RTV Spektri (Bujanoc)