Lidhje

Media Arkivi

Shqipëri, nisin bisedimet për presidentin

  • Armand Mero

Në Shqipëri kryeministri Sali Berisha nisi sot bisedimet me aletatët e tij, ku më i rëndësishmi ishte ai me Lëvizjen socialiste për Integrim, forcë e cila ka dhe katër deputetë në parlament.

XS
SM
MD
LG