Lidhje

Media Arkivi

Majlinda Kelmendi në Lojërat Olimpike

  • Julian Zyla

Atletja e xhudos nga Kosova Majlinda Kelmendi nuk do të mund të përfaqësojë vendin e saj në Lojërat Olimpike 2012 në Londër. Pjesëmarrjen në Olimpiadë Majlinda e vlerëson si shumë të çmuar dhe shprehet e kënaqur se të paktën do të mund të konkurrojë për Shqipërinë.

XS
SM
MD
LG