Lidhje

Media Arkivi

Shqiperi: Reforma zgjedhore

  • Armand Mero

Në Shqipëri demokratët dhe socialistët kanë arritur marrëveshje për reformën zgjedhore, duke rënë dakort edhe për pikat e nxehta që deri tani kishin mbajtur të bllokuar përmbylljen e saj.

XS
SM
MD
LG