Lidhje

Media Arkivi

Ligji kundër duhanit


Inspektorët e ligjit kundër duhanit në mjedise publike kanë nisur prej dy ditësh një fushatë kontrollesh në një mori lokalesh në të gjithë Shqipërinë. Një numër lokalesh janë gjobitur, dhe inspektorët kanë tashmë struktura të përhershme.

XS
SM
MD
LG