Lidhje

Intervistë me kryeministrin Hashim Thaçi


Intervistë me kryeministrin Hashim Thaçi
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:51 0:00

Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se platforma e Serbisë për Kosovën, është zhurma e fundit që po bënë Beogradi dhe si e tillë ajo është e parealizueshme.

XS
SM
MD
LG