Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me kryeministrin Hashim Thaçi


Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se platforma e Serbisë për Kosovën, është zhurma e fundit që po bënë Beogradi dhe si e tillë ajo është e parealizueshme.

XS
SM
MD
LG