Lidhje

Media Arkivi

Protestë në Jarinë


Në Kosovë, përfaqësues të serbëve në veri, mbyllën për rreth dy orë rrugët që çojnë në vendkalimin kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë në Jarinë, në shenjë pakënaqësie ndaj zbatimit të marrëveshjes për menaxhimin e përbashkët të kufirit.

XS
SM
MD
LG