Lidhje

Media Arkivi

Edi Rama akuzon kryeministrin Berisha


Në Shqipëri, kryetari i partisë socialiste Edi Rama, akuzoi sot kryeministrin Sali Berisha se me kartën e nacionalizmit, po rrezikon për interesa elektorale, politikën e jashtme të vendit dhe marrëdhëniet me aleatët kryesorë. Këto komente zoti Rama i bëri gjatë mbledhjes së asamblesë së partisë së tij, e thirrur për të diskutuar mbi procesin parazgjedhor.

XS
SM
MD
LG