Lidhje

Media Arkivi

Arvizu mbi korrupsionin në Shqipëri


Në Shqipëri ambasadori i Shteteve të Bashkuara Aleksandër Arvizu tha sot se përparimi në luftën kundër korrupsionit dhe kulturës së pandëshkueshmërisë është i pamjaftueshëm.

XS
SM
MD
LG