Lidhje

Media Arkivi

Fyle në Tiranë


Në Shqipëri komisioneri për Zgjerimin Stefan Fyle tha sot se zgjedhjet e ardhshme parlamentare duhet të arrijnë standarte të një niveli të lartë që të mos kontestohen. Çfarë u pa në vitin 2009 nuk duhet të përsëritet, deklaroi zoti Fyle gjatë një konference të organizuar në Tiranë mbi procesin e integrimit. Në këtë takim të hapur ndaj përfaqësuesve të shoqërisë civile, biznesit dhe medias, ra në sy mungesa e politikaneve të shumicës së djathtë në pushtet.

XS
SM
MD
LG