Lidhje

Media Arkivi

Mendimet e banorëve të Mitrovicës


Ndërkohë që udhëheqësit e Kosovës dhe Serbisë përgatiten të takohen në Bruksel me shpresën për të arritur një marrëveshje, në qendër të vemendjes do të jetë fati i qytetit të ndarë të Mitrovicës. Por ç'mendojnë banorët e veriut në prag të bisedimeve?

XS
SM
MD
LG