Lidhje

Media Arkivi

Ilir Latifi në UFC


Ilir Latifi është shqiptari i parë që kualifikohet për një ndeshje të rëndësishme në kampionatin e një sporti mjaft agresiv të quajtur Ultimate Fighting ose UFC. Të shtunën ai do të ndeshet me ish-kampionin Gerard Mousasi në Suedi dhe kolegu ynë Kastriot Haxhiaj i mori atij një intervistë.

XS
SM
MD
LG