Lidhje

Media Arkivi

Draft Entry


Zëvendës ndihmësi i parë i Sekretarit të Shtetit për kulturë dhe arsim, Adam Ereli tha sot në Prishtinë se edukimi është çelës i zhvillimit të një vendi, ndërsa bëri thirrje për investim në ngritjen e kapaciteteve njerëzore si një rëndësi e madhe për të ardhmen e Kosovës. Zoti Ereli ndodhet për një vizitë në Kosovë, ku është takuar me zyrtarë të institucioneve dhe nxënës që ndjekin një projekt për mësimin e gjuhës angleze.

XS
SM
MD
LG