Lidhje

Media Arkivi

Komisionerja Navi Pillay


Komisionerja e lartë e OKB-së për të drejtat e njeriut, Navi Pillay, shfaq shpresën se marrëveshja për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, do të ndihmojë edhe mbrojtjen e të drejtave të njeriut.

XS
SM
MD
LG