Lidhje

Draft Entry


Draft Entry
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:05:35 0:00
Direct link

Tregu amerikan është një mundësi e pashfrytëzuar si duhet nga biznesi shqiptar, thotë kryetari i Qendrës së Klastrave të Biznesit, Alban Zusi. Ai ndodhet në Shtetet e Bashkuara për të marrë pjesë në panairin ndërkombëtar të prodhimeve ushqimore Fancy Food dhe gjatë një interviste me Zërin e Amerikës foli gjithashtu për vështirësitë me të cilat përballen ndërmarrësit në Shqipëri dhe për pritshmëritë e tyre ndaj qeverisë së ardhshme

XS
SM
MD
LG