Lidhje

Media Arkivi

Përfunduan bisedimet Kosovë – Serbi


Në raundin e sotëm palët kanë afruar qëndrimet rreth telekomunikacionit dhe energjisë. Catherine Ashton pret përfundimin e tyre gjatë vizitës në Beograd dhe Prishtinë

XS
SM
MD
LG