Lidhje

Opinionistët për garën e kreut të PD-së


Opinionistët për garën e kreut të PD-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:51 0:00

Në Shqipëri gara për pasuesin e udhëheqësit demokrat Sali Berisha ka qenë në qendër të analizave dhe opinioneve të shumta. Ka mes atyre që e shohin si një mundësi për një fillim të ri në historinë e kësaj partie, sikundër ka të tjerë që janë skeptikë. E po kështu ndahen edhe vlerësimet për dy kandidatët në garë, kryetarin e bashkisë së Tiranës Lulzim Basha dhe ministrin e Transporteve Sokol Olldashi.

XS
SM
MD
LG