Lidhje

Media Arkivi

Draft Entry


Në Bruksel, sot u mbatj raundi i ri i bisedimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Kryeministrat e të dyja vendeve, Hashim Thaçi e Ivica Daçiç, debatuan procesin e zbatimit të marrëveshjes për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet tyre, si dhe mundësinë e arritjes së marrëveshjeve në fushën e telekomunikacionit dhe energjisë.

XS
SM
MD
LG