Lidhje

Media Arkivi

Ndërtimet pa leje në Ksamil


Në zonën bregetare në Jug të Shqipërisë nisi faza e parë e prishjes së ndërtimeve pa leje. Drejtuesit e njësive vendore në Ksamil dhe në Sarandë, dy zona të prekura nga ndërtimet pa kriter, kanë pohuar se operacionet do të vijojnë pas sezonit turistik.

XS
SM
MD
LG