Lidhje

Media Arkivi

Intervistë me znj. Edita Tahiri


Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Edita Tahiri, ndodhet këto ditë në SHBA ku fillimisht me ftesën e organizatës UN-Women, mori pjesë në Konferencën ndërkombëtare të OKB-së, për fuqizimin e grave në vendimmarrje, dhe tani po qëndorn në Washington për t'u takuar me zyrtarë amerikanë.

XS
SM
MD
LG