Lidhje

UNFPA: Studim mbi planifikimin familjar


UNFPA: Studim mbi planifikimin familjar
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Fondi i OKB-së për popullatën - UNFPA - kreu një studim në Shqipëri lidhur me planifikimin familjar dhe grupet sociale që kanë më shumë nevojë për shërbime mjekësore në këtë fushë.

XS
SM
MD
LG