Lidhje

Media Arkivi

Debati për buxhetin


Në Shqipëri parlamenti hapi sot debatin për buxhetin e vitit të ardhshëm. Kryeministri Edi Rama, deklaroi gjatë prezantimit të tij se projekti i qeverisë do të sjellë një ndryshimi rrënjësor dhe një fillim të ri për vendin i cili sipas tij po shkonte drejt rrënimit. Gjatë seancës pati debate dhe replika të shumta me përfaqësuesit e opozitës.

XS
SM
MD
LG