Lidhje

Fushata elektorale për zgjedhje të parakohëshme në Ulqin


Më 26 janar në Ulqin mbahen zgjedhjet e parakohëshme vendore, me 9 lista zgjedhore për 33 vende të kuvendit komunal te qytetit. Partitë më të mëdha politike besojne në fitore duke u mbeshtetur tek programet e tyre zgjedhore që sipas tyre, janë në favor të zhvillimit ekonomik dhe social te qytetarëve.
Më 26 janar në Ulqin mbahen zgjedhjet e parakohëshme vendore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:42 0:00
XS
SM
MD
LG