Lidhje

Zhvillimet ne Bregdetin jugor


Ndërtimet pa kriter në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00
Në Shqipëri, zonat e bregdetit jugor janë vënë sërish në qendër të vëmendjes, për shkak të problemeve që kanë me ndërtimet pa kriter. Nga Vlora në Sarandë, mjaft fshatra të vegjël me ndërtime tradicionale janë drejt denatyrimit. Banorët thonë se në zonën e tyre duhet zgjidhur çështja e pronave dhe ajo e ndërtimeve.
Ndërtimet pa kriter në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG