Lidhje

Opozita konsideron bojkotin


Në Shqipëri opozita pritet të vendosë pas dy ditësh qëndrimin e saj ndaj parlamentit, pas shkeljeve sipas saj të panumërta të rregullores dhe kushtetutës nga ana e shumicës së majtë.

XS
SM
MD
LG