Lidhje

Interpelancë për rendin


Interpelancë për rendin
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:40 0:00

Në Shqipëri cështja e sigurisë dhe Rendit publik ishin tema e një interpelance me kryeministrin Edi Rama, kërkuar nga ish kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli.

XS
SM
MD
LG