Lidhje

Interpelancë për rendin


Në Shqipëri cështja e sigurisë dhe Rendit publik ishin tema e një interpelance me kryeministrin Edi Rama, kërkuar nga ish kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli.

XS
SM
MD
LG