Lidhje

Komiteti i Stabilizim Asociimit


Në Strasburg ka nisur sot pasdite takimi i shtatë i komitetit të Stabilizim Asocimit mes parlamentit europian dhe atij shqiptar.

XS
SM
MD
LG