Lidhje

Komiteti i Stabilizim Asociimit


Komiteti i Stabilizim Asociimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në Strasburg ka nisur sot pasdite takimi i shtatë i komitetit të Stabilizim Asocimit mes parlamentit europian dhe atij shqiptar.

XS
SM
MD
LG