Lidhje

Krimet e komunizmit


Krimet e komunizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Ish te Burgosurit dhe te Perndjekurit Politikë te regjimit komunist paraqisin nje platforme strategjike, permes te ciles kerkohet krijimi i Komisionit te se Vertetes per te bere bilancin ligjor te krimeve te komunizmit dhe gjetjen e eshtrave te rreth 4500 te pushkatuarve.

XS
SM
MD
LG