Lidhje

BDI raporton për arritjet brenda mandatit të fundit qeveritar


Ali Ahmeti

Maqedonia përgatitet të shkojë në zgjedhje të përgjithshme

Në Maqedoni, zyrtarë qeveritarë dhe partiakë të Bashkimit Demokratik për Integrim paraqitën sot një raport para organeve dhe aktivistëve të partisë për arritjet brenda mandatit të fundit qeveritar. BDI vlerëson se janë bërë mjaft arritje por mbetet ende punë për t’u bërë. Partia e bëri këtë paraqitje në prag të fillimit zyrtar të fushatës së zgjedhjeve në Maqedoni.
Bashkimit Demokratik për Integrim paraqet raport për arritjet brenda mandatit të fundit qeveritar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00
XS
SM
MD
LG