Lidhje

Shqipëri: Opozita akuza ushtrisë për trafikim droge


Parlamenti përfshihet në polemika mes qeverisë dhe opozitës lidhur me akuzat e kësaj të fundit se baza të ushtrisë janë përdorur për trafikun e lëndëve narkotike.

XS
SM
MD
LG