Lidhje

Ditari

Ditari


Emisioni televiziv Ditari sjell pranë jush lajmet më të fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga më të larmishmet. Ditarin ju mund ta ndiqni njëkohësisht edhe në valët e radios.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG