Lidhje

Interviste me Pres. Jahjaga


Në një intervistë për Zërin e Amerikës nga Nju Jorku, Presidentja Atifete Jahjaga flet për përgatitjet për zgjedhje dhe cështje të tjera të ditës në Kosovë

XS
SM
MD
LG