Lidhje

Shqipëri-Greqi bashkëpunim kundër zjarreve


Shqipëri-Greqi bashkëpunim kundër zjarreve
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Shqipëria dhe Greqia do të bashkëpunojnë për mbrojtjen e zonave kufitare nga përhapja e zjarreve.

XS
SM
MD
LG