Lidhje

Vazhdojnë kontrollet në Lazarat

  • Raimond Kola

Policia vijoi edhe sot kontrollet në Lazarat të Gjirokastrës duke shkatërruar sasi të reja marijuane të bllokuara dhe duke sekuestruar armatime dhe municione. Policia tha se një efektiv policie u ndalua nga Shërbimet e Kontrollit të Brendshëm të Policisë për tolerime gjatë operacionit. Ndërkohë drejtuesit e Komunës dhe Pleqësia e fshatit kërkuan normalizmin e situatës për mijëra banorët.
XS
SM
MD
LG