Lidhje

Gjrokastër: Policia gjen armë dhe municione


Lazarat, Gjirokastër

Policia njoftoi se gjeti sot në orët e para të mëngjesit një sasi të konsiderueshme armatimi e municioni buzë lumit Drino në Gjrokastër. Armatimi i gjetur u përket kalibreve të ndryshme përfshire dhe armë të rënda. Policia vijoi dhe sot operacionet e kontrollit në Lazarat të Gjirokastrës ku po po shkatërrohen lëndë narkotike dhe po sekuestrohen armë dhe municione.

Armë në Lazarat
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

XS
SM
MD
LG