Lidhje

Kosovë: Popullsia e pakënaqur me orientimin politik të vendit


Korrupsioni dhe papunësia
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Korrupsioni dhe papunësia

Programi për Zhvillim i Kombeve të Bashkuara publikoi sot një raport të mbështetur mbi opinionet e qytetarëve të Kosovës lidhur me gjendjen në vend. Sipas raportit, shumica e qytetarëve janë shprehur të pakënaqur me orientimin politik të Kosovës, ndërsa shkalla e pakënaqësisë edhe më e lartë me orientimin ekonomik të Kosovës.

Korrupsioni dhe papunësia
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:30 0:00

Shiko komentet (2)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG