Lidhje

Ministri Naco per vendimin e KLD


Në Shqipëri vazhdon përplasja mes qeverisë dhe KLD. Pas vendimit të KLD për të mos shkarkuar disa gjyqtarë të denoncuar për fshehje të pasurisë, Ministri i Drejtësisë Nasip Naço deklaroi se sistemi i drejtësisë është kthyer në një rrjet ku gjyqtarët mbrojnë njëri tjetrin.

XS
SM
MD
LG