Lidhje

Ministri Naco per vendimin e KLD


Ministri Naco per vendimin e KLD
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Në Shqipëri vazhdon përplasja mes qeverisë dhe KLD. Pas vendimit të KLD për të mos shkarkuar disa gjyqtarë të denoncuar për fshehje të pasurisë, Ministri i Drejtësisë Nasip Naço deklaroi se sistemi i drejtësisë është kthyer në një rrjet ku gjyqtarët mbrojnë njëri tjetrin.

XS
SM
MD
LG